Hem geleneksel hem dijital reklamcılık konusunda deneyimli insanların bir araya gelmesiyle oluşan 85 kişilik bir ekibimiz var.

Ajansımız, Yaratıcı Ekip, Müşteri İlişkileri Ekibi, Proje Yönetimi Ekibi, Stratejik Planlama Ekibi, Sosyal Medya Ekibi, Yazılım Ekibi, Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı Ekibi ve Prodüksyon Ekibi olmak üzere 8 ayrı departmandan oluşuyor.

 • Arda Erdik

  Ajans Başkanı / Yaratıcı Yönetmen

  1979 İstanbul doğumlu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Reklamcılığa 2001 yılında reklam yazarı olarak başladı. 2006 yılında DDB İstanbul ekibine katıldı. 2012 yılında bir kariyer molası verdi ve dünyayı gezdi. Verdiği mola sonrası Tribal Worldwide İstanbul’a yaratıcı yönetmen olarak döndü. Aynı zamanda Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi. 2011 yılından beri Kadir Has Üniversitesi’nde reklam yazarlığı dersleri veriyor.

 • Başar Bellisan

  Ajans Başkan Yardımcısı / Yaratıcı Yönetmen

  1975 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Reklamcılığa 1999 yılında Ajans Ultra’da sanat yönetmeni olarak başladı. Total ve Rafineri’de çalıştıktan sonra Trafo’nun kuruluşunda yer aldı. 2002 yılında Manadigital’i kurdu. Birçok büyük markaya hizmet veren Manadigital Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından biri haline geldi. Manadigital’in DDB Grubu’yla birleşmesiyle 2009 yılından itibaren Tribal Worldwide İstanbul’un yaratıcı yönetmeni oldu. Effie, Kristal Elma, Mixx Awards, Altın Örümcek gibi yarışmalardan birçok ödül sahibi.

 • Alp Gürsoy

  Ajans Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri

  1978 İzmir doğumlu. Yüksek öğrenimini Londra Kingston Üniversitesi’nde Yazılım Mühendisliği alanında yaptı. Opet International London’da 3 yıl boyunca görev aldığı operasyon asistanlığı görevinin ardından, 2004 yılında İzmir’de kendi dijital ajansını kurdu ve yönetti. Bu süreçte yurt içinde ve yurt dışında bir çok projeyi hayata geçirdi. 2009 yılında İstanbul’a yerleşerek MagiClick Digital Solutions’da kıdemli proje yöneticisi ve dijital stratejist olarak görev aldı. Bu süreçte özellikle finans ve perakende sektörüne yönelik önemli projelerde yer aldı. 2011 yılından bu yana Tribal İstanbul’da proje yönetimi ve müşteri ilişkilerinden sorumlu koordinatör olarak yer alıyor. Aynı zamanda Tribal Worldwide’ın yürüttüğü uluslararası projelerde program yöneticisi olarak da görev yapmaktadır.